Direktori Pengarah & Ketua Cawangan Ibu Pejabat



Nama : Puan Noriah Binti Haji Ahmad

Pengarah JKMS
Emel : noriaha@sarawak.gov.my


Nama : Encik Muhammad Zakeria Bin Hattar
Ketua Bahagian Pengurusan & Pembangunan Strategik
Emel : muhdzh@sarawak.gov.my


Nama : Puan Mordiah Binti Sulaiman
Ketua Bahagian Pengurusan & Pembangunan Strategik
Emel: mordiahs@sarawak.gov.my


Nama : Encik Mohammad Hazam Bin Ismail
Ketua Bahagian Pemulihan & Perundangan
Emel : mhazam@jkm.gov.my


Nama: Puan Nurin Anak Chunggat

Ketua Bahagian Pembangunan Ekonomi

No. Telefon: 082-449577
Emel :nurinc@sarawak.gov.my


Nama: Puan Irine Anak Andrew Ganggang
Ketua Cawangan Bantuan Kesejahteraan Sosial

Emel : irine@sarawak.gov.my


Nama: Puan Rohana Binti Isnawi
Ketua Cawangan Perlindungan Kanak-Kanak

Emel : rohanaisnawi@jkm.gov.my


Nama: Encik Harry ak Silas Tirau
Ketua Cawangan Pengurusan Bencana
Emel : harrysilas@jkm.gov.my


Nama: 
Puan Armisy Binti Basry
Ketua Cawangan Khidmat Sokongan Sosial

Emel : armisyb@jkm.gov.my


Nama :
 Encik Boniface Anak Julai
Ketua Cawangan Pembangunan Projek Keusahawanan
Emel : bonifacj@sarawak.gov.my


Nama: 
Puan Kasnita Binti Edin
Ketua Cawangan Psikologi Dan Kaunseling

Emel : kashnita@jkm.gov.my



Nama: Puan Khoiriyah Binti Cholil Purnomo 
Ketua Cawangan Penguatkuasaan
Emel : khoiriyah@jkm.gov.my



Nama: 
Puan Rosidah Binti Mohtar 
Ketua Cawangan Kewangan (P)

Emel : rosidah@jkm.gov.my


Nama: Puan Juliana Binti Mohamad Ali
Ketua Cawangan Pentadbiran (P)

Emel : juliana_ali@jkm.gov.my


Nama: 
Puan Liliana Binti Masri
Ketua Cawangan Pengurusan Sumber Manusia (P)

Emel : liliana@jkm.gov.my




Nama: 
Puan Dayang Siti Munira Binti Awang Yusuf
Ketua Cawangan Pentadbiran (N)

Emel : sitimy@sarawak.gov.my



Nama: Cik Fitriani Binti Hashim
Ketua Cawangan Akaun (N)
Emel : fitriani@sarawak.gov.my


Nama: Encik Mohamad Najib Bin Ahmad Kamal
Ketua Cawangan Pembangunan Projek
Emel : mdnajib@sarawak.gov.my


Nama: 
Cik Dyg Nurhidayah Binti Awang Shipudin
Pegawai Integriti
Emel : dnhidayah@sarawak.gov.my


Nama: Cik Haslinda Binti Supu
Ketua Cawangan Perkhidmatan Warga Emas
Emel : haslinds@sarawak.gov.my