Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 

Kemaskini Pada: 14 Okt 2019
Versi 8.2.2
Direktori Pengarah & Ketua Cawangan Ibu PejabatDirektori Pengarah & Ketua Cawangan Ibu Pejabat
Nama : Encik Joni Bin Nuruddin
Pemangku Pengarah JKMS
No. Tel  : 082-449577 ext 202
Emel : jonin@sarawak.gov.my


 

Nama : Encik Mohamad Guntor Bin Rajaee
Timbalan Pengarah (Memangku)
Ketua Bahagian Kesejahteraan Sosial
No. Tel  : 082-449577 ext 219
Emel: guntorr@sarawak.gov.my 

Nama : Encik Zainal Bin Taram
Ketua Bahagian Pembangunan Ekonomi
No. Telefon: 082-449577 ext 252
Direct line : 082-443179
Emel: zainalt@sarawak.gov.my
Nama : Encik Mohd Ali Bin Taib
Ketua Bahagian Pemulihan & Perundangan
No. Tel : 082- 448534
Emel : mdalitaib@sarawak.gov.my
Nama: Puan Mordiah Binti Sulaiman
Ketua Bahagian Pengurusan & Pembangunan Strategik
No. Telefon: 082-449577 ext 262
Emel: mordiahs@sarawak.gov.my
Nama: Puan Irine Anak Andrew Ganggang
Ketua Cawangan Pembangunan Komuniti Sukarela

No. Telefon: 082-449577 ext 268
Emel : irine@sarawak.gov.my
Nama: Encik Abu Bakar Bin Bujang
Ketua Cawangan Bantuan Kesejahteraan Sosial

No. Telefon: 082-449577 ext 220
Emel : abubb@sarawak.gov.my
Nama:Puan Shairena Binti Jery'in
Ketua Cawangan Pembangunan Latihan Dan Kerjaya 

No. Telefon: 082-449577 ext 253
Emel shairena@jkm.gov.my
Nama:Encik Mohammed Yaakob Bin Morshidi
Ketua Cawangan Pembangunan Projek Keusahawanan

No. Telefon: 082-449577 ext 224
Emel :myaakobm@sarawak.gov.my
Nama:Encik Wan Muhd Hasif Bin Wan Jamari
Ketua Cawangan Pembangunan Pasaran & Pemasaran
No. Telefon: 082-449577 ext 223
Emel :wmhasif@sarawak.gov.my
Nama: Cik Fitriani Binti Hashim
Ketua Cawangan Akaun (N)
No. Telefon: 082-449577 ext 298
Emel : fitriani@sarawak.gov.my

Nama: Puan Beverley Allison Anak Mcfrost
Ketua Cawangan  Transformasi & Inovasi (N)

No. Telefon: 082-449577 ext 258
Emel : beverlam@sarawak.gov.my

Nama: Puan Nurin Anak Chunggat
Ketua Cawangan Sumber Manusia (N)

No. Telefon: 082-449577 ext 263
Emel :nurinc@sarawak.gov.my
Nama: Puan Carolina Ningo
Ketua Cawangan Kewangan (P)

No. Telefon: 082-449577 ext 288
Emel : carolinaningo@jkm.gov.my
Nama: Puan Ching Mei Ling
Ketua Cawangan Pentadbiran (P)

No. Telefon: 082-449577 ext 291
Emel chingml@jkm.gov.my

Nama: Puan Liliana Binti Masri
Ketua Cawangan Pengurusan Sumber Manusia (P)

No. Telefon: 082-449577 ext 293
Emel : liliana@jkm.gov.my
Nama: Puan Rohana Binti Isnawi
Ketua Cawangan Perlindungan Kanak-Kanak

No. Telefon: 082-449577 ext 332
Emel : rohanaisnawi@jkm.gov.my
Nama: Puan Kasnita Binti Edin
Ketua Cawangan Psikologi Kaunseling

No. Telefon: 082-449577 ext 339
Emel kashnita@jkm.gov.my
Nama: Encik Harry ak Silas Tirau
Ketua Cawangan Penguatkuasaan
No. Telefon: 082-449577 ext 320
Emel : harrysilas@jkm.gov.my
Nama: Puan Dayang Siti Munira Binti Awang Yusuf
Ketua Cawangan Pentadbiran (N)

No. Telefon: 082-449577 ext 264
Emel : sitimy@sarawak.gov.my