Direktori Pengarah & Ketua Cawangan Ibu Pejabat



Nama : Puan Noriah Binti Haji Ahmad

Pengarah JKMS
No. Tel  : 082-449577
Emel : noriaha@sarawak.gov.my


Nama : Encik Mohamad Guntor Bin Rajaee
Ketua Bahagian Kesejahteraan Sosial
No. Tel  : 082-449577 ext 202
Emel : guntorr@sarawak.gov.my


Nama : 
Puan Mordiah Binti Sulaiman
Ketua Bahagian Pengurusan & Pembangunan Strategik
No. Tel  : 082-449577 ext 262
Emel: mordiahs@sarawak.gov.my


Nama : 
Encik Mohd Ali Bin Taib
Ketua Bahagian Pemulihan & Perundangan
No. Tel : 082- 448534
Emel : mdalitaib@sarawak.gov.my;
alibt@jkm.gov.my

Nama: Puan Nurin Anak Chunggat

Ketua Bahagian Pembangunan Ekonomi

No. Telefon: 082-449577 ext 263
Emel :nurinc@sarawak.gov.my

Nama: 
Puan Irine Anak Andrew Ganggang
Ketua Cawangan Bantuan Kesejahteraan Sosial

No. Telefon: 082-449577 ext 268
Emel : irine@sarawak.gov.my

Nama: 
Puan Rohana Binti Isnawi
Ketua Cawangan Perlindungan Kanak-Kanak

No. Telefon: 082-449577 ext 332
Emel : rohanaisnawi@jkm.gov.my

Nama: 
Encik Harry ak Silas Tirau
Ketua Cawangan Khidmat Sokongan Sosial
No. Telefon: 082-449577 
Emel : harrysilas@jkm.gov.my


Nama : 
Encik Boniface Anak Julai
Ketua Cawangan Pembangunan Komuniti Sukarela
No. Tel : 082- 449577 ext
Emel : bonifacj@sarawak.gov.my

Nama: 
Encik Abu Bakar Bin Bujang
Ketua Cawangan Pembangunan Projek Keusahawanan

No. Telefon: 082-449577 ext 220
Emel : abubb@sarawak.gov.my





Nama: 
Puan Kasnita Binti Edin
Ketua Cawangan Psikologi Kaunseling

No. Telefon: 082-449577 ext 339
Emel : kashnita@jkm.gov.my


Nama: 
Puan Khoiriyah Binti Cholil Purnomo 
Ketua Cawangan Penguatkuasaan
No. Telefon: 082-449577 ext 320
Emel : khoiriyah@jkm.gov.my


Nama: Encik Taddy Anak Ajin
Ketua Cawangan  Transformasi & Inovasi (N)

No. Telefon: 082-449577 ext 260
Emel : taddyj@sarawak.gov.my


Nama: 
Puan Rosidah Binti Mohtar 
Ketua Cawangan Kewangan (P)

No. Telefon: 082-449577 ext 288
Emel : rosidah@jkm.gov.my



Nama: 
Puan Ching Mei Ling
Ketua Cawangan Pentadbiran (P)

No. Telefon: 082-449577 ext 291
Emel : chingml@jkm.gov.my



Nama: 
Puan Liliana Binti Masri
Ketua Cawangan Pengurusan Sumber Manusia (P)

No. Telefon: 082-449577 ext 293
Emel : liliana@jkm.gov.my


Nama: 
Puan Dayang Siti Munira Binti Awang Yusuf
Ketua Cawangan Pentadbiran (N)

No. Telefon: 082-449577 ext 264
Emel : sitimy@sarawak.gov.my


Nama: 
Cik Fitriani Binti Hashim
Ketua Cawangan Akaun (N)
No. Telefon: 082-449577 ext 298
Emel : fitriani@sarawak.gov.my


Nama: Encik Mohamad Najib Bin Ahmad Kamal
Ketua Cawangan Pembangunan Projek
No. Telefon: 082-449577 ext 
Emel : mdnajib@sarawak.gov.my


Nama: Cik Dyg Nurhidayah Binti Awang Shipudin
Pegawai Integriti
No. Telefon: 082-449577 ext 

Emel : dnhidayah@sarawak.gov.my

Nama:
Ketua Cawangan Pembangunan Pasaran & Pemasaran
No. Telefon: 082-449577 ext 224
Emel :@sarawak.gov.my


Nama:

Ketua Cawangan Sumber Manusia (N)
No. Telefon: 082-449577 ext
Emel :@sarawak.gov.m